PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34196}

Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
6,4 86 568
ocen
6,4 10 1 86568
4,3 9
ocen krytyków
Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia
powrót do forum filmu Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

W 2003 roku przebywałem w Monachium (kontakt na prace) i miałem przyjemność spotakać Angeline podczas premiery TR2.Była wraz z Tilem Schweigerem. Musze wam powiedzieć że bardzo miło było oglądać film w takim towarzystwie.A że jestem fanem TR to tym bardziej.

ocenił(a) film na 7
brodzikm

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahaahahaahahahahahhaaa dobre

ocenił(a) film na 7
konrii_2

niedowiarek czy zazdrosnik?Zalosne.Jak nie wierzysz to poszukaj sobie informacji o premierze fimu w monachium.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Zrodlo

po to abys sie mial przy czym onanizowac,you wanker!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Zrodlo

nie debil,tylko odniosłem sie do Twojego poziomu.Wiec moze nastepnym razem przemyslisz przed napisaniem.Myslenie nie boli,lecz w Twoim przypadku bym polemizował(UWAGA,trudne słowo)

ocenił(a) film na 7
brodzikm

brodzik a rasiaka nie widziałes?????????????

użytkownik usunięty
brodzikm

"a po 2 to po jakiego chuja to piszesz? myślisz że ktoś ci zrobi dobrze za to?" - chyba oczywistym jest, ze tutaj pisze sie wlasne uwagi na temat filmu, koles był na premierze, spotkał "lare" i o tym tu pisze. adekwatne do filmu? tak! moze zabrakło tutaj samej oceny filmu, ale nie odbiega od tematu.

brodzikm

Ty jej nie spotkałeś,ty ją widziałeś a to różnica.

ocenił(a) film na 3
brodzikm

"kontakt o pracę" ...chyba kontRakt ;p Kontakt to może być ku*wa 3 stopnia... hehe pozdro

ocenił(a) film na 7
tou

Jezu ale z was wszystkich debile -.- az zal to czytac i w sumie zaluje teraz ;/
Kazdy z was pajace jakby widzial nawet z tego "kilometra" taka gwiazde
to by szczal do konca zycia ze takie szczescie go dopadlo.
ale jak juz ktos sie chcial tym pochwalic to kazdy goscia zjezdza ...
typowe zachowanie marginesu spolecznego ktoremu nic nie potrafi choc na chwile zaimponowac.
idzcie sie leczyc.
Ja osobiscie nie widzialem nigdy nikogo na zywo bardziej znanego niz Pascal Brodnicki wiec zazdroszcze autorowi tego spotkania jesli to prawda oczywiscie ;p

pozdro

ocenił(a) film na 9
wookie89

Zgadzam się w pełni z moim przedmówcą. Cóż, taka jest już natura człowieka. Ciebie spotyka szczęście - super; kogoś innego - źleeee.
Jeśli to prawda, to zazdroszczę - a jakże...;] - założycielowi tematu.

ocenił(a) film na 6
brodzikm

nie przejmuj się głąbami :D jak nawet ją widziałeś na żywo to i tak się jest czym pochwalić. I tak CI zazdroszczę hihi :D

Agniecha

zgadzam, sie z wookie i uzytkownikami ponizej.
to jest hamstwo bo dla teog ze ktos cos miwidzial to jzu go zjezdzaja bo sa zadrosni. a jak komus sie podoba film . to inni pisze i zjezdzaja.
bez kitu idioci to idioci zazdroszcza i tyle. napewno jakby oni ja spotkali to do konca zycia by w gacie srali.

pozdrawiam i zazdroszecze ;d

brodzikm

mmm... ale wy się kłócicie:) Ja tam ci brodzik wierzę:) Fajnie że miałes okazję zobaczyć Angie na żywo:) Zazdroszczę... bo bardzio lubię Angie:)))

pozdro :)))

ocenił(a) film na 5
brodzikm

Ja tam Ci wierze i zgadzam sie z wookie. Kurcze zazdroszczę Ci :) Miałeś szczęście :)

ocenił(a) film na 7
brodzikm

dzięki za pozytywne opinie.

brodzikm

No to super;) Ja bym bardzo chciała ją spotkać;D A mam pytanie... była tam też Gerard Butler?

ocenił(a) film na 7
Kedda

Nie pamietam ale na pewno był również Til Schweiger.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones