PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1466}
6,4 108 794
oceny
6,4 10 1 108794
4,2 17
ocen krytyków
Lara Croft: Tomb Raider
powrót do forum filmu Lara Croft: Tomb Raider
ocenił(a) film na 6
Paulina_Kania

Mam do Ciebie następujące pytanie.
Paulino, czy mogłabyś wyjaśnić światu, jaki cel przyświecał Ci podczas dodawania tego wpisu? Miałaś może jakąś głębszą intencję, która mi umknęła? Chciałaś coś przekazać?

Zazwyczaj powodem dodawania pochlebnej opinii na temat filmu jest zarekomendowanie go innym użytkownikom. Czy zdajesz sobie jednak sprawę z tego, że takiego wpisu nikt nie potraktuje poważnie? Twoja wypowiedź świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. I to niezbyt dobrze (w mojej opinii, oczywiście).

Prawdopodobnie, gdybyś nawet nie kaleczyła w tak okrutny sposób języka polskiego, Twoja wypowiedź (np. "Kocham to") nie byłaby wiele lepsza. Zawsze zastanawia mnie, jaki motyw przyświeca dodawaniu tak mało merytorycznych, tak bardzo emocjonalnych wpisów.

Po sprawdzeniu Twojego profilu dowiedziałam się, że dodałaś ten wpis w dniu założenia konta. Serdecznie doradzam większą ostrożność, ponieważ kiedy w przyszłości zapragniesz uchodzić na tym portalu za inteligentną i rozsądną dziewczynę, taki wpis może okazać się poważną przeszkodą. Pamiętaj, że z internetu nic nigdy nie znika.

Pozdrawiam, Irma.


Paulina_Kania

Kochciam jej dekolt, Lola wygrywa zawsze i za każdym razem. Faktycznie można ja tylko Lovciać.

ocenił(a) film na 10
Paulina_Kania

Film super. Kocham główną bohaterkę. Angelina Jolie świetnie wykreowała postać Lary Croft. Chyba jej najlepsza rola :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones